Oddział BIAŁYSTOK

Konsorcjum Stali S.A. Oddział Białystok
Adres 15-399 Białystok
ul. Octowa 3
Telefony +48 85 742 08 08
Fax +48 85 742 21 09
E-mail bialystok@ks.mail.pl

Oddział w Białymstoku należy do grupy największych dystrybutorów wyrobów hutniczych na podlaskim rynku stali. Lokalizacja Oddziału przy ul. Octowej 3, to kontynuacja wieloletniej tradycji handlu stalą pod tym adresem. Dysponujemy bardzo dobrze zorganizowanym zapleczem magazynowym, oferujemy najszerszy w naszym regionie asortyment wyrobów hutniczych, świadczymy usługi cięcia stali na wymiar, obsługujemy zarówno klientów hurtowych, jak i detalicznych. Dysponujemy także dużymi możliwościami technicznymi w zakresie załadunku i rozładunku stali, zapewniając przy tym szybką i profesjonalną obsługę, wraz z transportem do klienta.

 

Stała oferta asortymentowa oddziału obejmuje:

  • stal zbrojeniowa: pręty żebrowane, siatki zgrzewane, walcówki;
  • pręty: okrągłe gładkie, płaskie/płaskowniki/, kwadratowe, ciągnione;
  • kształtowniki z/w: profile zamknięte, ceowniki, kątowniki;
  • kształtowniki g/w: ceowniki, teowniki, kątowniki, dwuteowniki;
  • blachy: zimnowalcowane, gorącowalcowane, ocynkowane;
  • rury: czarne i ocynkowane, ze szwem i bez szwu.


Szczegółowe dane kontaktowe:

Dyrektor Oddziału:
Helena Kossakowska
e-mail: helena.kossakowska@ks.mail.pl


DZIAŁ SPRZEDAŻY:

Iwona Andruszkiewicz
Kierownik Działu Sprzedaży
tel. +48 85 742 21 97
tel. kom. +48 692 411 716
e-mail: iwona.andruszkiewicz@ks.mail.pl
 

DZIAŁ HANDLU I MARKETINGU:

Katarzyna Kiszkiel
Kierownik Działu Handlu i Marketingu
tel. +48 85 742 21 43
tel. kom. +48 608 671 589
e-mail: katarzyna.kiszkiel@ks.mail.pl

Mariusz Wnorowski
tel. +48 85 744 18 91
tel. kom. +48 668 186 597
e-mail: mariusz.wnorowski@ks.mail.pl

Tomasz Radzewicz
tel.+48 85 744 18 90
tel. kom. +48 668 186 621
e-mail: tomasz.radzewicz@ks.mail.pl

Ewa Leonkiewicz
tel.+48 85 742 21 93
tel. kom. +48 668 124 831
e-mail: ewa.leonkiewicz@ks.mail.pl

Mariusz Harasimczuk
tel. +48 85 742 21 43
tel. kom. +48 662 162 535
e-mail: mariusz.harasimczuk@ks.mail.pl


Godziny otwarcia i lokalizacja:

Konsorcjum Stali S.A.
Oddział Białystok
ul. Octowa 3
15-399 Białystok

Biuro handlowe czynne:
poniedziałek – piątek: 07:00 – 16:00,
sobota: 07:00 – 15:00

Konsorcjum Stali S.A.
ul. Paderewskiego 120, 42-400 Zawiercie

tel.: +48 32 672 16 92
e-mail: biuro.zawiercie@ks.mail.pl

Konsorcjum Stali to jedna z największych firm w Polsce zajmująca się dystrybucją i przetwórstwem stali. W ofercie: pręty, blachy, kątowniki, ceowniki, teowniki, dwuteowniki, kształtowniki, pręty okrągłe, kwadratowe i płaskie (płaskowniki), profile z/g, rury, walcówki, zbrojenia budowlane, prefabrykaty i inne wyroby stalowe.
Wersja mobila
Newsletter
Newsletter