Biuro Handlowe GDAŃSK

Biuro Handlowe GDAŃSK
Adres
ul.
Telefony 600 017 231
Fax
E-mail gdansk@ks.mail.pl

Biuro Handlowe w Trójmieście prowadzi sprzedaż półhurtową i hurtową wyrobów hutniczych już od 2008 roku. Sprawdzona kadra doświadczonych handlowców oferuje cały zakres wyrobów hutniczych ze stali węglowej: pręt żebrowany, pręt gładki, walcówka, dwuteownik (w tym IPE, HEA, HEB), ceownik, profil zimnogięty, blacha gorącowalcowana, blacha zimnowalcowana, blacha ocynkowana, płaskownik, siatka zbrojeniowa, rura konstrukcyjna, rura przewodowa, rura ocynkowana). 

Ścisłe powiązanie z Oddziałem w Chojnicach, umożliwia z korzystania z jego bogatego asortymentu oraz zaplecza logistycznego.

Dostawy realizowane są bądź to z pobliskiego magazynu w Chojnicach, centralnego magazynu w Zawierciu lub Centrum Serwisowego Blach w Krakowie oraz bezpośrednio z hut . Dodatkowo obsługujemy budowy z terytorium Północnej Polski w zakresie dostaw stali prefabrykowanej (elementy gięte/ kosze do pali/ klatki szczelinowe).

Biuro Handlowe w Gdańsku jest ważnym elementem naszej firmy w dystrybucji wyrobów hutniczych na terenie Trójmiasta oraz województw: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie.
 

Stała oferta asortymentowa obejmuje:

  • stal zbrojeniowa – pręty żebrowane, walcówki, siatki zgrzewane
  • pręty – okrągłe, gładkie, płaskie (płaskowniki), kwadratowe
  • kształtowniki z/w – profile zimnogięte
  • kształtowniki g/w – ceowniki, dwuteowniki, kątowniki
  • blachy – gorącowalcowane, zimnowalcowane, ocynkowane
  • rury – ocynkowane i czarne ze szwem i bez szwu
  • taśmy, formatki – z blach zimnowalcowanych i ocynkowanych


Szczegółowe dane kontaktowe:

Michał Szymczyk
tel. kom. +48 600 017 231
e-mail: michal.szymczyk@ks.mail.pl
 

Konsorcjum Stali S.A.
ul. Paderewskiego 120, 42-400 Zawiercie

tel.: +48 32 672 16 92
e-mail: biuro.zawiercie@ks.mail.pl

  • Spółka notowana na GPW
  • Złoty Płatnik 2015
Konsorcjum Stali to jedna z największych firm w Polsce zajmująca się dystrybucją i przetwórstwem stali. W ofercie: pręty, blachy, kątowniki, ceowniki, teowniki, dwuteowniki, kształtowniki, pręty okrągłe, kwadratowe i płaskie (płaskowniki), profile z/g, rury, walcówki, zbrojenia budowlane, prefabrykaty i inne wyroby stalowe.
Nasz folder
Wersja mobila
Newsletter
Newsletter