Oddział Warszawa BIELANY

Konsorcjum Stali S.A. Oddział Warszawa Bielany
Adres 01-940 Warszawa
ul. Palisadowa 20/22
Telefony +48 22 896 94 50
Fax +48 22 864 67 86
E-mail bielany@ks.mail.pl

Zaawansowane zaplecze techniczne Oddziału pozwala zaspokoić potrzeby zarówno klienta hurtowego jak i detalicznego. Doświadczona i kompetentna kadra pracowników zapewnia profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo techniczne oraz logistyczne. Miła atmosfera sprawia, iż zakupy wyrobów przemysłu ciężkiego stają się lekkie, łatwe i przyjemne.


Stała oferta asortymentowa oddziału obejmuje:

  • stal zbrojeniowa – pręty żebrowane, walcówki, siatki zgrzewane;
  • pręty – okrągłe, gładkie, płaskie (płaskowniki), kwadratowe, ciągnione;
  • kształtowniki z/w – profile, ceowniki, kątowniki, ceowniki półzamknięte;
  • kształtowniki g/w – ceowniki, dwuteowniki (IPE, HEA, HEB), kątowniki;
  • blachy – gorącowalcowane, zimnowalcowane, ocynkowane, ocynkowane elektrolitycznie;
  • rury – ocynkowane i czarne ze szwem i bez szwu.



Usługi dodatkowe, specjalizacja oddziału:

  • cięcie na wymiar, kompletacje dostaw.



Szczegółowe dane kontaktowe:

Dyrektor Oddziału:
Tomasz Mielczarek
e-mail: tomasz.mielczarek@ks.mail.pl

Renata Ostrowska
Kierownik działu handlu i marketingu
tel. +48 22 896 94 50 wew. 37
tel. kom. +48 668 117 652
e-mail: renata.ostrowska@ks.mail.pl

Artur Pyzara
tel. +48 22 896 94 50 wew. 38
tel. kom. +48 668 117 653
e-mail: artur.pyzara@ks.mail.pl

Tomasz Weber
tel. +48 22 896 94 50 wew. 39
tel. kom. +48 608 671 584
e-mail: tomasz.weber@ks.mail.pl

Barbara Żurowska
tel. +48 22 896 94 50 wew. 42
tel. kom. +48 668 124 821
e-mail: barbara.zurowska@ks.mail.pl

 

Godziny otwarcia i lokalizacja:

Konsorcjum Stali S.A.
Oddział Warszawa Bielany               
ul. Palisadowa 20/22
01-940 Warszawa, woj. mazowieckie


Biuro handlowe czynne:
poniedziałek – piątek: 08:00 – 16:00

Konsorcjum Stali S.A.
ul. Paderewskiego 120, 42-400 Zawiercie

tel.: +48 32 672 16 92
e-mail: biuro.zawiercie@ks.mail.pl

Konsorcjum Stali to jedna z największych firm w Polsce zajmująca się dystrybucją i przetwórstwem stali. W ofercie: pręty, blachy, kątowniki, ceowniki, teowniki, dwuteowniki, kształtowniki, pręty okrągłe, kwadratowe i płaskie (płaskowniki), profile z/g, rury, walcówki, zbrojenia budowlane, prefabrykaty i inne wyroby stalowe.
Wersja mobila
Newsletter
Newsletter